Vrtec Tezno Maribor

Zahvala vsem donatorjem v okviru projekta “Naše igrišče”

DSCN6603mIgrišče enote Pedenjped je veliko in zanimivo. Otrokom nudi veliko možnosti za gibanje in igro. Z izvedbo projekta » Naše igrišče« smo želeli igrišču dati novo podobo. Skupaj z otroki in starši smo načrtovali, oblikovali in uredili prostor, ki otrokom sedaj ponuja igralno-ustvarjalno raziskovanje in odkrivanje ter učenje skozi gibanje. Prav tako smo uredili zeliščne, zelenjavne in cvetlične vrtičke in tako otrokom omogočili  izkustveno učenje v naravi. Vse to so nam omogočili tudi naši donatorji, ki so nam finančno in materialno pomagali pri uresničitvi naših želja. Hvala vsem za vaš prispevek! Kako je sedaj videti naše igrišče, si lahko ogledate v naši galeriji.

Donatorji – finančni prispevek: Avtohiša Ferk d.o.o., Fortis d.o.o., Metalna SRM d.o.o., NI-MI d.o.o., Nova KBM d.d., Petrol d.o.o., RTI d.o.o., Sanschenko Svitlana s.p., Snaga d.o.o., Sušnik Sonja s.p., Škerget Marjetka,  Tehnobiro d.o.o., Vidovič Urban, Sredstva od zbranega časopisnega in revialnega papirja.

Donatorji – materialni prispevek: Jadranka Beloglavec, Brigita Biderman, Bojan Biderman, Denis Biderman, Natalija Bričić, Nada Drašler, Vida Gutman, Vojko Hartman, Aleksander Kološe, Mateja Mesarec, Maja Mikolič, Bungart skupina d.o.o., Dušan Mulec, Darja Muršec, Neonart d.o.o., Darko Novak, Megi Rakuša, Valentina Ramaj, Boštjan Razboršek, Maša Islamčevič Razboršek, Boštjan Rola, Stanko Satler, Trgofort d.o.o, Nada Vajzovič, Urban Vidovič, Mateja Vivod, Vrtnarstvo Valentina Vekjet s.p., II. gimnazija Maribor

Donator – odstranitev neuporabnih kovinskih igral: Heringrad d.o.o in Boštjan Razboršek

 

Skip to content