Vrtec Tezno Maribor

Vse živo v Stražunu – članek v časopisu Večer

V začetku oktobra smo že drugo leto zapored, na dogodku Vse živo v Stražunu, združili moči Slovensko društvo za proučevanje in varstvo netopirjev, Društvo za opazovanje in proučevanje ptic Slovenije, Društvo študentov naravoslovja, Slovensko odonatološko društvo, Zavod za varstvo narave, enota Maribor, Mestna občina Maribor in strokovni delavci Vrtca Tezno Maribor. S sodelovanjem in povezovanjem različnih akterjev, ki si prizadevamo za kvalitetnejše sobivanje v našem mestu, smo poskrbeli za pestro dogajanje v Stražunu. Vse generacije, od najmlajših obiskovalcev iz vrtca, šolarjev pa do starejših, so se podale na voden izobraževalni sprehod po gozdni poti Netopirja Boromirja in si aktivno popestrile sobotno dopoldne. Celoten članek si lahko preberete tukaj

Skip to content