Vrtec Tezno Maribor

Vabilo na predavanje za starše 8 preventivnih strategij za obvladovanje alergij na pršice

VABILO               Pršica   420px-Warning icon.svg 
Spoštovani starši!

V torek dne 31.3.2015, ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki bo v enoti Lupinica, Ulica Hinka Nučiča 11.

Naslov predavanja je MISIJA ALERGIJA: 8 PREVENTIVNIH STRATEGIJ ZA OBVLADOVANJE ALERGIJE NA PRŠICE.Predavala bo ga. Nada Jurič, TOPMEDICUS, ki se s preprečevanjem alergije na pršice, uspešno ukvarja že 15 let. Sodeluje z alergologi, dermatologi in pediatri (Klinika za pljučne bolezni in alergijske bolezni Golnik, UKC Maribor – Klinika za pediatrijo, Pediatrična klinika Ljubljana. Ga. Jurič je tudi mama dveh otrok, alergičnih na pršice in s predstavljenimi strategijami povsem, brez zdravil, pri otrocih obvladuje alergijo na pršice.

Veseli bomo vaše udeležbe na predavanju.

Vljudno vabljeni!

Ravnateljica:
Vesna Božnik
Dipl.vzg.predš.otrok
Skip to content