Vrtec Tezno Maribor

Uspeh skupine Pajčevina

Skupina Pajčevina, v zasedbi strokovnih delavcev Vrtca Tezno Maribor, se je 15.4.2022 v večnamenskem KTP centru v Pesnici pri Mariboru, udeležila območnega srečanja lutkovnih skupin. V polni dvorani so strokovni delavci – animatorji lutk Tina Zajšek, Simona Lešnik, Jernej Vajsbaher, Katja Lendero Marinič in Polona Vollmeier otrokom pričarali nasmeh na obraz s predstavitvijo avtorske lutkovne predstave Sam. Nad predstavo, ki je osredinjena na socialno čustvene odnose je bil navdušen tudi selektor, ki si je predstavo ogledal in jo ocenil. Naši lutkarji so poželi veliko pohval in spodbudnih strokovnih ocen. Iz tega razloga so povabljeni, da z lutkovno predstavo Sam, ki so jo otrokom Vrtca Tezno Maribor že odigrali, popestrijo LJUBITELJSKI KULTURNI DAN, 18 junija 2022, v prostorski vseobsežnosti enega najlepših slovenskih parkov, v Arboretumu Volčji potok.

Skip to content