Vrtec Tezno Maribor

Sprememba datuma sprevoda dedka Mraza po Mestni četrti Tezno

ZPM Maribor sporoča, da je trasa po Mestni četrti Tezno je zaradi prehlada enega od konjev prestavljena na ponedeljek, 21. decembra, ob 17.00.

Začetek na Lahovi ulici – desno na Volodjevo ulico – desno na Kavčičevo ulico – levo na Zolajevo ulico – desno na Matičkovo ulico – levo na Panonsko ulico – naprej po Panonski ulici – desno na Ulico Rose Luxemburg – desno na Dogoško cesto – desno na ulico Hinka Nučiča – levo na Vrablovo ulico – desno na Ulico Heroja Nandeta – levo na Prekmursko ulico – levo na Romihovo ulico – desno na Župančičevo ulico –  levo na Ulico Šercerjeve brigade – desno na Štrekljevo ulico –  levo na Janševo ulico – levo na Kidričevo ulico – desno na Žmavčevo ulico – levo na Prvomajsko ulico – naprej na Bevkovo ulico – naprej na Prvomajsko ulico – desno na Ulico heroja Nandeta – naprej na Slivniško ulico – desno na Kavčičevo ulico – naprej na Volodjevo ulico – levo na Lahovo ulico.

Skip to content