Vrtec Tezno Maribor

Pridobili smo certifikat kakovosti

Cert znak SIQ KzP-037 jpegV Vrtcu Tezno Maribor se že vrsto let trudimo izvajati kvalitetno vzgojno-izobraževalno delo.
Svojo kvaliteto gradimo s strokovnim delom in oblikovanjem pozitivne klime in kulture v vrtcu.

Za to pa so potrebni avtonomni in ustvarjalni ljudje, ki vedo kaj je njihovo poslanstvo, in to uresničujejo pri vsakodnevnem delu.
Letošnje leto smo začeli z zunanjo presojo kvalitete dela, ki so jo izvedli presojevalci Inštituta za kakovost in meroslovje iz Ljubljane. Veseli smo bili njihovih ugotovitev, ki so jih zapisali v končnem poročilu. V petek, 31. januarja 2014, smo prejeli certifikat kakovosti za sistem vodenja v vzgoji in izobraževanju Kakovost za prihodnost vzgoje in izobraževanja – KzP, ki ga podeljujejo za kvalitetno delo v vzgoji in izobraževanju.

Zahvaljujem se vsem sodelavcem za njihov prispevek, vam staršem pa za vaše zaupanje, ki nam ga izkazujete. Podeljeni certifikat nas zavezuje, da bomo kvaliteto svojega dela vzdrževali in jo nadgrajevali tudi z vašo pomočjo, vse za dobrobit naših otrok.

Veseli in ponosni smo.

Ravnateljica: Vesna Božnik,
dipl.vzg.pred.otrok
Skip to content