Vrtec Tezno Maribor

Predstavitev Vrtca Tezno Maribor na konferenci z naslovom Preventivni pomen socialno-emocionalnega učenja: program PATHS – RASTEM v 1. in 2. razredu osnovne šole

zelva2V petek, 27.3.2015 je bila na Pedagoški Fakulteti Univerze v Ljubljani izvedena konferenca z naslovom Preventivni pomen socialno-emocionalnega učenja: program PATHS – RASTEM v 1. in 2. razredu osnovne šole.

 Aktivnosti za spodbujanje socialno-emocionalnega učenja, ki jih razvijamo in izvajamo v našem vrtcu, so v eni izmed delavnic predstavile tudi naše sodelavke.

Kvalitetno pripravljena predstavitev dela iz prakse, kreativno izdelana didaktična sredstva ter plakati so spodbudili številna zanimanja, vprašanja in pohvale med stanovskimi kolegi, vabljenimi predavatelji in drugimi strokovnjaki, ki so spremljali konferenco.

Paths  Paths1

Paths2  Paths3

Skip to content