Vrtec Tezno Maribor

Predstavitev našega dela v okviru projekta NA-MA poti

Na Brdu pri Kranju je v juniju 2022, potekala zaključna konferenca namenjena sodelujočim v petletnem razvojnem projektu NA – MA POTI (NAravoslovje, MAtematika, Pismenost, Opolnomočenje, Tehnologija, Interaktivnost), v katerem smo se skupaj s konzorcijskimi partnerji osredotočali na pripravo teoretičnih podlag ter razvijali in preizkušali pedagoške pristope in strategije, v katere smo vključevali tudi nove tehnologije. S tem smo prispevali k celostnemu in kontinuiranemu vertikalnemu razvoju naravoslovne, matematične in drugih pismenosti od vrtcev do srednjih šol.

V okviru projekta sta se predstavili vzgojiteljica Petra Ferlič in vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice Darinka Kodrič ter otroci iz skupine Smehci, kar si lahko ogledate na spodnji video povezavi

Skip to content