Warning: Array to string conversion in /usr/www/users/vrtecd/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73

Warning: Array to string conversion in /usr/www/users/vrtecd/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73
Pravljična ura z nerodno Avguštino - Vrtec Tezno Maribor

Vrtec Tezno Maribor

Pravljična ura z nerodno Avguštino

V enoti Mišmaš smo v začetku februarja 2024 izvedli pravljično urico za otroke in starše v sklopu projekta enote »Pravljično leto«. Zabavala nas je klovnesa »Nerodna Avguština«, ki je s svojimi vragolijami in norčijami poskrbela, da ni manjkalo smeha. V sproščenem vzdušju nam je prebrala zgodbo o Nerodni Avguštini( avtor Otfried Preußler) in nas popeljala v čas pusta. Otroci in starši so na delavnici, ki je sledila, z veliko domišljije in vneme izdelali različne pustne maske in lutko Avguštine.


Warning: Array to string conversion in /usr/www/users/vrtecd/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73

Warning: Array to string conversion in /usr/www/users/vrtecd/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73
Skip to content