Vrtec Tezno Maribor

Organizacija dela zaradi stavke, ki bo dne 9.3.2022

Glavni odbor Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije (SVIZ) je za 9. 3. 2022, napovedal splošno stavko javnih uslužbencev. K stavki je pristopil tudi Sindikat Vrtca Tezno Maribor.

Na dan stavke, v sredo, 9. marca 2022, bo vrtec zaprt. Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, spoštovani starši. Zato smo se skupaj z zaposlenimi odločili, da zagotovimo varstvo za tiste otroke, katerih starši boste na ta dan potrebovali varstvo. Nujno varstvo se bo izvajalo v enoti Mišmaš, Dogoška cesta 20, od 5.45 – 16.00. Glede na vaše prijave, bosta organizirana dva oddelka, en oddelek prvega starostnega obdobja in en oddelek drugega starostnega obdobja.

Zahvaljujem se vam za razumevanje.

S prijaznimi pozdravi.

Mojca Cvirn, ravnateljica

Skip to content