Vrtec Tezno Maribor

Obvestilo za starše

Spoštovani starši

Prvi september se približuje in vemo, da ga vi in vaši otroci že težko pričakujete. Tudi mi se temeljito pripravljamo na začetek šolskega leta, saj je pojav novega koronavirusa temeljito posegel v našo delo, zato je potrebno pripraviti veliko sprememb in prilagoditev.

SEZNAMI OTROK BODO OD 26.08.2020, DOSEGLJIVI PRI VODJI ENOTE ALI NA UPRAVI VRTCA TEZNO MARIBOR, na telefonski številki 02/4600210.

ZA STARŠE NOVO SPREJETIH OTROK – Roditeljski sestanek, za novo sprejete otroke, je v mesecu juniju 2020, zaradi povečanega tveganja za širjenje okužbe s SARS-CoV-2, odpadel, zato vam bomo v zadnjem tednu v avgustu, poslali vse osnovne informacije in navodila v pisni obliki. Takrat boste tudi izvedeli, na kakšen način bo možno uvajati otroka v vrtec.

Zaradi povečanega tveganja za širjenje okužbe s SARS-CoV-2, Dan odprtih vrat letos ne bo organiziran.

Kljub vsem omejitvam bomo prav vsi zaposleni, še posebej pa strokovni delavci, poskrbeli, da se bodo otroci prvi dan in vse naslednje dni dobro počutili ter, da bo njihovo bivanje v vrtcu prijetno in sproščeno.

Želimo vam, da mirno preživite še teh nekaj sončnih dni v avgustu. Vidimo se prvega septembra.

Skip to content