Vrtec Tezno Maribor

Navodila za starše ob nadaljnjem sproščanju ukrepov od 1.6.2020

V četrtek pozno popoldan je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport izdalo okrožnico glede Nadaljnjega sproščanja ukrepov na področju predšolskega varstva in šolstva, kar pomeni, da od 1. 6. 2020 dalje oddelki vrtcev delujejo v skladu z veljavnimi normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje. NIJZ ob nadaljnjem sproščanju ukrepov, posredovanih v dopisu št. 1812-1244/2020-2 (346) z dne 28.5.2020, še vedno priporoča, da so v ospredju zadostne fizične distance in dosledno izvajanje higienskih ukrepov.

Glede na to vas prosimo, da še nadalje upoštevate zaščitne ukrepe glede prihoda v vrtec in odhoda iz vrtca, vstopanje v vrtec in gibanje po vrtcu. Osnovno vodilo ostaja, da v vrtec pripeljete le zdravega otroka! 

Izjave o ponovni vključitvi otroka v vrtec:

[button link=”http://vrtec-tezno.splet.arnes.si/files/2020/05/Izjava-o-ponovni-vklju%C4%8Ditvi-v-%C4%8Dasu-epidemije-Covid-19.pdf” newwindow=”yes”] Izjava 1[/button]

[button link=”http://vrtec-tezno.splet.arnes.si/files/2020/05/Izjava-sta%C5%A1ev-pred-vstopom-otroka-v-vrtec-ob-spro%C5%A1%C4%8Danju-ukrepov-za-zajezitev-%C5%A1irjenja-COVID-19.pdf” newwindow=”yes”] Izjava 2[/button]

Kljub vsem priporočilom, navodilom in smernicam, ki smo jih prejeli, bomo poskrbeli, da se bodo vaši otroci dobro počutili ter začutili varno in spodbudno okolje.

Starši, ki se boste odločili, da otrok še ne boste vključili v vrtec med 18. 5.2020 in 30.6.2020, imate vrtec BREZPLAČEN.

Ravnateljica

Mojca Cvirn

Skip to content