Vrtec Tezno Maribor

Nagrada na likovno-literarnem natečaju v v okviru projekta Mednarodni dan strpnosti – dan za strpnost in prijateljstvo

Z velikim veseljem sporočamo rezultate likovno-literarnega natečaja v našem projektu Mednarodni dan strpnosti – dan za strpnost in prijateljstvo, ki je potekal na temo »Z drugimi ravnaj tako, kot želiš, da bi drugi ravnali s tabo«. Letos je v njem sodelovalo kar 204 vrtcev in šol iz celotne države. Pod mentorstvom Jadranke Zajec, iz enote Mišmaš, skupina Zvezdice, je otrok A. C. prejel 3. nagrado. V projektu je sodelovala natečajna komisija, ki je naredila izbor najbolj ekspresivnih likovnih in pisnih izdelkov otrok, ki bodo razstavljena od 7. 6. do 30. 6. 2022. Svečano odprtje razstave in podelitev plaket zmagovalcem bo v torek, 7. 6. 2022, ob 11. uri, v Hiši Evropske unije v Ljubljani.

Iskrene čestitke!

Skip to content