Vrtec Tezno Maribor

Medijska vzgoja v Vrtcu Tezno Maribor – članek v časopisu Večer

Tako so zapisali o nas: V Vrtcu Tezno Maribor so prepoznali pomen zgodnje medijske vzgoje in se vključili v dvoletni sofinancirani program Erasmus+: Fotografija kot orodje za medijsko vzgojo v vrtcih. Cilj te ni le vešča uporaba naprav, temveč predvsem kritična in reflektirana uporaba medijev. V okviru evropskega projekta so vzpostavili tudi spletni portal ter pripravili navodila za varno uporabo medijev pri otrocih. Celoten članek si lahko preberete na tej povezavi  [button link=”https://www.vecer.com/maribor/aktualno/medijska-vzgoja-v-vrtcu-tezno-maribor-otroci-so-se-ob-fotografiranju-tudi-ucili-10264850″ newwindow=”yes”] Medijska vzgoja v Vrtcu Tezno Maribor: Otroci so se ob fotografiranju tudi učili[/button]

Skip to content