Vrtec Tezno Maribor

Delovanje vrtca v času od 21.12. – 24.12.2020

Spoštovani starši.

Tudi v naslednjem tednu bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Znova vas prosimo, da nam do petka, 18.12.2020, do 10.00 ure, javite, kdo za naslednji teden še potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.tezno@guest.arnes.si

Potrebo po varstvu otroka bosta morala dokazovati oba starša, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec in ga prinesete ob prihodu otroka. Potrdilo delodajalca

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci so v tednu od 14.12. – 18.12.2020 že obiskovali vrtec in so svojo prisotnost za teden od 21.12. – 24.12.2020 že javili vzgojiteljici.

V kolikor bomo v naslednjih dneh, dobili nove informacije o delovanju vrtca v času od 21.12. – 24.12.2020, vas bomo o tem obvestili preko spletne strani, zato jo prosim redno spremljajte. Prav tako vas bomo preko spletne strani obvestili katera enota bo odprta in poslovalni čas enote.

Bodite dobro in ostanite zdravi

Skip to content