Vrtec Tezno Maribor

Delovanje vrtca v času od 18.1. – 22.1.2020

Vlada podaljšuje ukrepe, zato bo tudi za naslednji teden organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Zaradi organizacije dela, vas prosimo, da nam do petka, 15.1.2021, do 10.00 ure, javite, kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.tezno@guest.arnes.si

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci so v tednu od 11.1. -15.1.2021 že obiskovali vrtec in so svojo prisotnost za teden od 18.1. – 22.1.2021 že javili vzgojiteljici.

Potrebo po varstvu otroka bosta morala dokazovati oba starša, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec in ga prinesete ob prihodu otroka. Potrdilo delodajalca

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Preko spletne strani vas bomo obvestili katera enota bo odprta in poslovalni čas enote.

S prijaznimi pozdravi

Skip to content