Vrtec Tezno Maribor

Delovanje vrtca v času od 11.1. – 15.1.2021

Vlada in predstavniki vzgoje in izobraževanja so v sredo 6.1.2021, razpravljali o vnovičnem odprtju vsaj dela vzgojno-izobraževalnih ustanov. Vrnitev v vrtce in v šolske klopi prihodnji teden kot kaže ni prav verjetna, saj se epidemiološka slika v državi poslabšuje. Tako predvidevamo, da bo tudi za naslednji teden organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Ker moramo organizirati delo, vas prosimo, da nam do petka, 8.1.2021, do 10.00 ure, javite, kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.tezno@guest.arnes.si

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci so v tednu od 4.1. – 8.1.2021 že obiskovali vrtec in so svojo prisotnost za teden od 11.1. – 15.1.2021 že javili vzgojiteljici.

Potrebo po varstvu otroka bosta morala dokazovati oba starša, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec in ga prinesete ob prihodu otroka. Potrdilo delodajalca

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Kakor hitro bomo s strani vlade dobili nove informacije o delovanju vrtca v času od 11.1. – 15.1.2021, vas bomo o tem obvestili preko spletne strani, zato jo prosim redno spremljajte. Prav tako vas bomo preko spletne strani obvestili katera enota bo odprta in poslovalni čas enote, če bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok.

S prijaznimi pozdravi

Skip to content