Vrtec Tezno Maribor

Dan odprtih vrat za novo sprejete otroke

DSCN5263m  pngBliža se 1. september, ko bo vaš otrok pričel obiskovati vrtec, zato vas skupaj z otrokom vabimo na srečanje »Dan odprtih vrat«, ki bo v sredo, 31.8.2016 ob 17.00 uri, v enoti kamor je vaš otrok sprejet.

  • Predstavili vam bomo enoto in življenje v oddelku.
  • Spoznali boste kako bo potekal prvi dan v vrtcu.
  • Imeli boste možnost individualnega pogovora z vzgojiteljico vašega otroka.
  • Vaš otrok pa se bo srečal z okoljem, ki bo postalo njegov vsakdan.

Srečanje bo predvidoma trajalo do 18.00 ure.

Veselimo se srečanja z vami.

NE POZABITE: Mesec pred vstopom otroka v vrtec, v kolikor želite uveljavljati znižano plačilo vrtca, morate oddati na pristojni Center za socialno delo VLOGO ZA UVELJAVLJANJE SOCIALNIH PRAVIC IZ JAVNIH SREDSTEV. Za otroke, ki se bodo vključili v mesecu septembru je ZADNJI ROK za oddajo 31.08.2016. V primeru, da vloge ne boste oddali pravočasno, vam bo ob ugotovitvi le tega zaračunana polna cena programa. Starše, ki vloge ne želijo oddati pa prosimo, da se oglasijo na upravi vrtca in podajo pisno izjavo.

Prvi dan ko otroka pripeljete v vrtec morate imeti s seboj tudi zdravniško potrdilo, ki ga oddate vzgojiteljici. Brez potrdila vam žal otroka ne bo mogla sprejeti.

Hvala za razumevanje in prijazen pozdrav.

                                                                                             Ravnateljica:

                                                                                            Vesna Božnik,

                                                                                              dipl.vzg.predš.otrok

Skip to content