Vrtec Tezno Maribor

Otvoritev likovne razstave otrok mariborskih vrtcev z naslovom MAISTROV MARIBOR, USTVARJAM S TEBOJ

V Nakupovalnem središču Europark Maribor, je bila otvoritev likovne razstave otrok mariborskih vrtcev z naslovom MAISTROV MARIBOR, USTVARJAM S TEBOJ (razstavni prostor pri kavarni Ginger v I. nadstropju ). Na razstavi so bila tudi dela naših otrok. Nagrado je prejela N.M., pod mentorstvo Jadranke Zajec in Sabine Kmetec, razstavljali pa so še otroci L.Š. in L.F. pod mentorstvom Sabine Hutler, T.Z. pod mentorstvom Andreje Predikaka, V.K., M.L., S.K., N.H., G.R., L.R., L.G., Ž.L.,  pod mentorstvom Tine Zajšek, F.H. pod mentorstvom Jerneja Vajsbaherja in A.M. pod mentorstvom Katje Lendero Marinič. Na prireditvi je nastopila tudi skupina Sončnice, pod mentorstvom Jerneja Vajsbaherja, s Pobreško polko. Čestitke vsem!

Skip to content