Družili smo se z dijaki III. gimnazije Maribor

V vrtec so prišli dijaki 3. letnika programa Predšolska vzgoja in za otroke uprizorili lutkovno predstavo Čarovnik iz Oza. Prav tako so za otroke pripravili matematično naravoslovne delavnice s poskusi. Tako dijaki, kot otroci ter vzgojiteljice in učiteljice so preživeli lep dopoldan. Dogovorili smo se, da v naslednjem letu znova sodelujemo.